Training Assistant, Full Time, București

Vrei să faci parte din echipa  de traineri Dynamic Learning?

Căutăm coleg/ă pentru job-ul de Training Assistant pentru a ajuta echipa de traineri Dynamic Learning să organizeze evenimentele de învățare pentru angajații din companii. Colegul/a și abilitățile pe care și le va forma sunt esențiale pentru funcționarea companiei.

Beneficiezi de perioadă de induction cu scopul de a înțelege activitatea ta, activitatea ta in the big picture a companiei și workflow-ul.

Pentru înscriere completează formularul din josul paginii.

Candidatul ideal:

  • Locuiești în București
  • Ești pasionat să înveți și să participi la training-uri
  • Ești o persoană organizată, atentă la detalii
  • Ai abilități de rezolvare a problemelor și multi-tasking
  • Ai seriozitate și simț al responsabilității dezvoltat
  • Știi să folosești Microsoft Office și să comunici în limba engleză

Responsabilități:

  • Administrezi fluxul de documente din firmă
  • Te ocupi de managementul corespondenței
  • Gestionezi necesarul administrativ si aprovizionarea firmei cu produse (birotică, papetărie, etc.)
  • Asiguri suportul administrativ pentru obiectivele firmei (rapoarte, prezentări, diferite documente etc.)
  • Ții legătura cu echipa de traineri Dynamic Learning și beneficiarii pentru a organiza cursuri, evenimente, etc.
  • Gestionezi agenda managerului și oferi suport pentru realizarea ei
Sari la bara de unelte